7 NAJVÄČŠÍCH CHÝB PRI PREDAJI NEHNUTEĽNOSTÍ

Stiahnite si e-book zdarma, a už nikdy tieto chyby neurobíte

3 kroky ako spoznať dobrého makléra?

Pridané 08.06.2017

Možno si práve teraz dávate tuto otázku. Ak si nakonec vyberiete mňa, alebo niektorého z kolegov, vyberajte dobre. A podľa čoho? Možno Vám napovie pár múdrych rád:

  1. Vyberajte makléra, ktorý svoju profesiu vykonáva. Možno to znie zvláštně, ale je to tak. Mnoho realitných maklérov robí túto profesiu len tak mimochodom, na internete nájdete sotva ich fotografiu, telefón a e-mail. Hledajte makléra, ktorý preukázateľne svoju prácu robí, má na internete ponuku nehnuteľností, vlastní internetové stránky a ponúka Vám o sebe a svojej práci dostatok informácií. 
  2. Určite chcete makléra, ktorý svoju profesiu dobre ovláda. Takú istú požiadavku budete mať na svojho lekára pred operáciou. Vyberte si profesionála, ktorý Vám predstaví výpočet aspoň niektorých svojich predaných nehnuteľností a referencie spokojných klientov.
  3. Každý profesionál sa vo svojom odbore vzdeláva. Hľadajte makléra, ktorý na sebe pracuje, neustále sa zlepšuje, navštěvuje kurzy a získáva prax. Makléra, ktorý proste vie predávať nehnutelnosti. Pretože aj v našom odbore platí, že ak dvaja robia to isté, nikdy to nieje to isté.

A v neposlednej rade hľadajte makléra, ktorý Vám rád len tak nezištne poradí. Chcete vedieť tržnú cenu svojej nehnuteľnosti? Potrebujete len s niečim poradiť? Dobrý maklér sa pozná aj podľa toho, že Vám rád poradí. Či sa potom rozhodnete zveriť mu svou nehnuteľnosť do predaja, to je len na Vašom uvážení. 

Máte akúkoľvek otázku? Neváhejte sa ma opýtať.

Rád Vám pomôžem.

Tlačiť stránku

Prečítajte si ZDARMA

Pár rád pred predajom ...

Kontaktný formulár

Zašlite nám Vaše otázky

Opiště text - nechci spam:


      © 2017 - Ján Mokrý - Špecialista na predaj nehnuteľností - Prievidza a okolie
Digitální obchodník